Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні зросли обсяги будівництва

17022.jpg
 

Роботи з нового будівництва склали 81,3% від загального обсягу, роботи з капітального та поточного ремонту – 9,9% і 8,8% відповідно.
Будівельні підприємства України в січні-квітні 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 17,8% – до 20,3 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 18,5% – до 11,4 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 16,9%, до 6,3 мільярда гривень, по будівництву нежитлових будівель – на 20,7%, до 5 мільярдівгривень. Роботи по будівництву інженерних споруд зросли на 17% – до 8,9 мільярда гривень.

У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-квітні склали 81,3% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 9,9% і 8,8% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 20,4% – до 5,3 мільярда гривень, виконавши 26,1% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно