Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В українські проекти варто інвестувати – експерт

2928.jpg
 

Іноземним інвесторам варто вкладати кошти в українські ініціативи, адже Україна розвивається, а нові перспективні проекти вже найближчим часом почнуть приносити прибуток.

Про це заявив президент Холдингової компанії “Київміськбуд” І.Кушнір під час відкриття київського стенду на міжнародній виставці з нерухомості, повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт будкомпанії.

“Хочу зазначити, що в українські проекти є сенс інвестувати. Певні проблеми, які сьогодні існують, вони минущі, а інвестклімат в Україні сприятливий. Ми привезли півсотні унікальних проектів, в які варто вкладати кошти.Більш того, рішення МВФ про виділення безпроцентної позики також свідчить, що Україна користується небаченою підтримкою в світі.Якщо Міжнародна фінансова організація не бачить перешкод для надання фінансової підтримки нашій країні, то і власникам великих капіталів варто довіряти українській владі, яка робить все можливе, щоб розвивати вітчизняну економіку “, – сказав І.Кушнір.

Нагадаємо, представники української делегації, поміж яких і президент ПАТ “ХК” Київміськбуд “Ігор Кушнір, представлять понад 50 проектів на міжнародній виставці з нерухомості MIPIM, яка проходить у французьких Каннах.Найбільший з них – індустріальний хаб “Київська бізнес гавань”. На більше 200-х гектарах землі у Деснянському районі столиці планується розмістити кілька заводів, фабрик, промислових комплексів, логістичних центрів.Інженерна підготовка об’єкта, що є першим кроком до запуску хаба, вимагає інвестицій близько мільярда гривень.З іншого боку, для потенційних іноземних партнерів, зацікавлених у співпраці з Україною, підготували окрему презентаційну книгу “Invest In Kyiv” (“Інвестуй в Київ”), в якій в алфавітному порядку розміщені найкращі і потужні підприємства столиці, середяких і одна з найбільших українських будівельних компаній – Холдинг “Київміськбуд”.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно