Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Японії створили ручку для 3D-друку архітектурних структур

9430.jpg
 

Група студентів Токійського університету під керівництвом архітектора Кенго Кума розробила ручку для 3D-друку. Її можна використовувати для створення складних архітектурних структур з пластикових паличок.

Такі конструкції – розробники називають їх «великомасштабні мальовані структури» – створюються в процесі того, як користувач вручну друкує ланцюжка термопластичного волокна, керуючись цифровою системою стеження за об’єктами.

Ці ланцюжки з’єднуються з допомогти акрилових стрижнів, і створюють структури з хорошою структурної стабільністю при розтягуванні і певною міцністю при стисканні.Таким чином, ці структури міцніші, ніж більшість форм, створених при 3D-друку, крім того, вони дають можливість будь-якому користувачеві вводити свої параметри в процесі створення форми.

Кевін Клемент, член команди дизайнерів, вважає, що ця технологія допоможе довести, – в справі цифрового будівництва людський інстинкт все ще може грати свою роль.

«Традиційно технологія використовувалася з метою автоматизувати і замінити людську працю», – говорить він. – Особливість цього підходу в тому, що в ході виробництва він не здатний отримати вигоду з людської інтуїції.Ми вважаємо, що наш підхід може стати сполучною ланкою в нинішній дихотомії машинного і людського виробництва »

Клемент і його команда працюють в лабораторії Навчи Токійського університету, її очолює колишній директор програм школи Архітектурної АсоціаціїЮсуке Навчи в рамках програми Global 30 Architecture and Urbanism.

Найбільша структура, створена командою дослідників – невеликий павільйон на виставці в Ozone Gallery в Сіндзюку, на північному заході Токіо.

Для її створення, команда використовувала 3D-систему стеження за об’єктами, щоб розрахувати точне розташування паличок в реальному часі, ця система допомагає користувачеві працювати ручкою 3D-друку.

Ланцюжки виходять з ручки, коли користувач натискає на спусковий механізм. Спочатку ланцюжка гарячі, в’язкі і липкі, але в процесі охолодження, вони більше схожі на злегка зігнутий прозорий пластик.

Ручку можна використовувати для створення набагато більших форм, ніж здатні створити звичайні 3D-принтери (вони можуть виробляти об’єкти виключно еквівалентного собі розміру), крім того вона дає можливість виробляти складні форми.«Для нас ця система цікава з тієї причини, що форму можна змінювати відповідно до різними умовами, і не складає труднощів додавати в конструкцію елементи або прибирати їх; вона також дозволяє розширювати і адаптувати форму під переваги користувача.Великі принтери архітектурного масштабу дають можливість користуватися 3D-печаткою, але за великі гроші, вони також вимагають роботи великих кранових установок і добре контрольованих умов.А це значить, такий метод непросто адаптувати для роботи на будівельних майданчиках », – коментує Клемент.

Передбачається, що ці структури тимчасові, вони можуть протриматися близько дев’яти місяців.Але їх можна зміцнити додатковими ланцюжками елементів для підтримки слабких ділянок, а потім адаптувати під нові функції.

Команда дослідників створила основу структури, що складається з алюмінієвих стрижнів, вставлених в попередньо просвердлені листи фанери. В останньому прототипі ця основа була прихована під шаром каміння, але її також можна закрити корою або рослинами.

Зараз дизайнери хочуть досліджувати можливості демократизації процесу – в ідеалі запросити громадськість поступово адаптувати і розширювати існуючу структуру.Вони також мають намір перевірити тривалість життя конструкції в залежності від різних погодних умов.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно