Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні хочуть ввести обов’язкову енергетичну сертифікацію будівель

552.jpg
 

Поки сертифікація торкнеться державних будівель.
Мінрегіон спільно з експертним середовищем напрацював механізми підвищення енергоефективності вітчизняних будівель, які закладені в проект Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».Законопроект вводить вимоги до обов’язкової сертифікації не для всіх будівель, а тільки будівель державної власності і будівель, що підлягають відчуженню та передачі в оренду.

Це є загальноприйнятою європейською практикою.

«Енергетична паспортизація та сертифікація розведені в часі внаслідок того, що виконуються на різних стадіях життєвого циклу будівель. Енергетичний паспорт існує вже 7 років є обов’язковим елементом проектної документації.Він складається для об’єктів нового будівництва та будівель, що підлягають реконструкції та капітальному ремонту, на які згідно з чинним законодавством має розроблятися проектна документація, що підлягає експертизі », – пояснили в Мінрегіоні.

Енергетичний сертифікат, за словами фахівців, – це документ, який містить дані про енергетичні показниках будівлі, що вже експлуатується.Наявність цього документа є добровільним для будь-якої будівлі і тільки власник визначає для себе необхідність проведення енергетичної сертифікації. Тепер таку сертифікацію хочуть зробити обов’язковою для державних об’єктів.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно