Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні повністю змінюють процедуру реєстрації нерухомості

448.jpg
 

Мін’юст уже розробив законопроект, за яким нотаріуси не зможуть вносити записи про квартири в держреєстр
Наступного року держава має намір почати реєструвати угоди купівлі-продажу нерухомості за новими правилами.Відповідний законопроект підготувало Міністерство юстиції, пише “Капітал”

За словами глави відомства Петра Петренко, функцію реєстрації передадуть місцевій владі, а самі операції проводитимуться “в сліпому режимі”.”Приймати документи будуть адміністратори, а обробляти – реєстратори, з якими клієнти не зможуть контактувати”, – пояснив Петренко.

Законопроект Мін’юсту планується зареєструвати в парламенті восени.До цього часу нова система реєстрації буде випробувана в Центрі надання адміністративних послуг Солом’янської райдержадміністрації Києва.

Реформувати процедуру реєстрації угод планується в два етапи.На першому з них будуть створені фронт-(приймають документи) і бек-офіси (реєструють угоди). Щоб уникнути корупції, Мін’юст пропонує розподіляти документи між реєстраторами з різних регіонів країни.Наприклад, угоду з купівлею-продажем київської квартири можуть зареєструвати фахівці зі Львова. Для цього реєстратори будуть отримувати скановані документи заявників по електронній пошті.

Нотаріусів мають намір позбавити права реєструвати угоди – вони будуть тільки приймати документи і відправляти їх реєстраторам.

Передати всі функції реєстрації нерухомості місцевій владі Мін’юст планує на другому етапі реалізації реформи.Після цього Укрдержреєстр буде лише контролювати роботу державного реєстру, реєстраторів і займатися навчанням співробітників.

Єдиний реєстр майнових прав чиновники хочуть зробити загальнодоступним.Взяти виписку з нього зможе будь-який українець – для цього йому необхідно буде зареєструватися в системі.

“Бланки документів на право власності передбачається скасувати – документи будуть друкувати на звичайних аркушах з печаткою”, – пояснює глава Укрдержреєстру Ганна Онищенко.

Ініціатива Мін’юсту – це спроба змінити правила реєстрації нерухомості, які вступили в силу з 1 січня 2013 р. Замість БТІ з початку минулого року всі угоди засвідчують нотаріуси та держреєстратори.Але у існуючої системи реєстрації нерухомості маса недоліків, пояснила партнер і керівник практики нерухомості

Однак у експертів викликають масу питань і новації Мін’юсту.Керівник департаменту нерухомості і будівництва компанії Astapov Lawyers Іван Трофименко вважає, що проблемою може стати співпраця між реєстратором та БТІ, в архівах якого зараз знаходяться неоціфрованная частина паперових реєстрів.

“Багато нотаріуси знайшли можливість оперативно отримувати відомості БТІ.Як львівський реєстратор, обраний за системою “російської рулетки”, буде оперативно співпрацювати з київським БТІ з питань підтвердження даних старих паперових реєстрів – незрозуміло “, – говорить Трофименко.Директор Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко пояснює, що дані не передаються через відсутність механізму. “Потрібен відповідний закон”, – упевнений він.

Нагадаємо, раніше подібну систему реєстрації нерухомості ввели в Грузії.Чи не сегнодняшній день третина документів на реєстрацію нерухомості в Грузії надходить через інтернет.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно