Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні житло не дорожчатиме

134.jpg
 

Зараз в Україні долар росте не по днях, а по годинах. Загальне зростання курсу іноземної валюти за останні 6 місяців становить більше, ніж 50 відсотків.
І на цьому тлі багато покупців нерухомості насторожилися: не подорожчають Чи таким же чином житлові квадратні метри? І чи буде взагалі проводитися продаж будинків? Аналітики стверджують, що ніякого зростання цін не буде, за винятком так званих «інфляційних».Тобто, тих, які вважаються нормальними в умовах місцевого ринку. Чому зростання не буде? Тому як долар виріс тільки через складну політичну обстановку в країні, і ніяк не пов’язаний з падінням ВВП.Більш того, після проведення виборів курс долара повинен різко стабілізуватися.

Чи ведуться продажі?

Продажі сторонніми агентствами ведуться, як і раніше. І середня вартість кожного квадратного метра зараз складає близько 1200 доларів.Звичайно ж, у столиці вартість дещо вище. У першу чергу – через високого інтересу з боку покупців нерухомості. Зростання цін, у порівнянні з початком 2014 становить не більше 2 відсотків. Так що, боятися купувати житло зараз не варто.Але й розраховувати на різке падіння цін так само не потрібно.

Попит

Попит на купівлю житла дещо зменшився. Але це знову-таки – лише тимчасовий ефект.Досить складно навіть експертам сказати, якою буде обстановка в країні через кілька місяців, що і призводить до страху перед такими великими покупками, які в підсумку можуть бути незатребуваними. Але на цьому тлі житло в тому ж Києві дешевшати не буде.Єдине, що дійсно стане доступнішим – так це подобова оренда. Вона вже в ціні впала практично на 20-30 відсотків. Багато квартир, на які ще кілька місяців тому був великий попит, сьогодні все частіше пустують.

Джерело: horoshienovosti.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно