Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Варіантів обслуговування багатоквартирного будинку буде кілька

4547.jpg
 

 

«У киян завжди буде вибір у питанні управління будинком і його належному обслуговуванні. Буде можливість створення ОСББ, і варіант обслуговування, наприклад, муніципальними службами.Однак останні повинні гідно конкурувати на ринку, а не «проїдати» кошти киян. Оптимізація системи управління в житлово-комунальному господарстві Києва направлена ​​на поліпшення роботи муніципальних обслуговуючих компаній.Мова не йде про створення монополій, а навпаки – розпочато процес демонополізації та формування ринку житлово-комунальних послуг», – повідомив Петро Пантелєєв.

За його словами, створюючи в кожному районі керуючі компанії з обслуговування житлового фонду, міська влада встановила чіткі вимоги до їхньої роботи, ліквідувавши застарілі принципи роботи і можливість неефективного витрачання коштів.

«Ми очистили систему від« випадкових людей »і нераціональних видатків. Наприклад, існували ЖЕКи, де 60% всієї суми, яку платили люди за утримання будинків і прибудинкових територій йшли на адміністративні витрати. Тобто витрати на утримання керівництва.Такого більше не буде, і до контролю за використанням коштів ми будемо активно залучати жителів », – підкреслив заступник голови КМДА.

Джерело: 100realty.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно