Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Важкі часи McDonald’s

7086.jpg
 

У спробі зупинити економічний спад ресторани швидкого харчування вирішили надати клієнтам можливість замовляти сніданок протягом усього дня, а також додавати нові позиції в меню і використовувати для оформлення замовлень цифрові кіоски.

За словами аналітика Марка Каліновскі, нові ініціативи обернулися “головним болем” для власників франшизних закладів. Вони стверджують, що розширення меню призвело до надмірної завантаженості співробітників.

Таким чином, McDonald’s намагається відшкодувати збитки, пов’язані з тим, що за останні два роки у компанії відбувся різкий спад продажів у США.

“На даний момент система дуже хитка.У наших меню занадто багато пунктів, і ми намагаємося надати занадто багато послуг для занадто великої кількості людей. З погляду власників франшиз, компанія розвалюється “, – розповів виданню представник одного з ресторанів.

Опитування 29 франшиз мережі, що включають в себе 229 ресторанів, показав, що власники закладів дали оцінку 1,69 з 5 у відповідь на прохання оцінити перспективи на найближчі півроку.

Близько 81% ресторанів McDonald’s працюють по франшизі, тому невдоволення власників може створити великі проблеми для всієї компанії, підкреслює The Indepedent.

Джерело: allretail.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно