Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вчені радять вибирати квартири в хмарочосах

433.jpg
 

Згідно з рекомендаціями швейцарським вчених з університету Берна, при виборі квартири варто приділити більш пильну увагу хмарочосах, так як згідно з останніми дослідженнями, термін життя мешканців верхніх поверхів набагато довше.
Фахівці провели аналіз показників смертності та умови проживання півтора мільйона людей. Таким чином, було виявлено, що смертність людей, що проживають в квартирах, розташованих вище восьмого поверху на 22 відсотка нижче, ніж у тих, хто проживав нижче.Більшість жителів нижніх поверхів, як встановили експерти, вмирали на 40 відсотків частіше від легеневих захворювань, а також на 35 відсотків частіше, ніж інші жителі висотних будинків, вони страждали від серцевих хвороб.

На думку вчених, цими даними можна знайти досить просте пояснення: на верхніх поверхах забрудненість повітря набагато менше, до того ж більше денного світла.Крім того, коли ліфти виходять з ладу, то жителям верхніх поверхів доводиться пішки підніматися сходами, що є корисною фізичним навантаженням.

Як стверджують самі мешканці, які проживають майже під небом, у них відкривається прекрасний вид з вікна, що змушує відчувати себе краще. Однак, не всі фахівці згодні з висновками швейцарських учених.Так, іспанські дослідники встановили, що проживання на верхніх поверхах збільшує ризик загострення алергічних захворювань.Справа в тому, що щодня вранці пилок рослин і дерев піднімається з поверхні на більш високі повітряні шари, а ввечері, коли повітря охолоджується, то опускається на землю. Таким чином, двічі на день, пилок негативно впливає на мешканців верхніх поверхів.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно