Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вчимося жити без ЖЕКів

1212
 

В Україні скоро буде “комунальна революція”. З 1 липня всі ЖЕКи в Україні ліквідують. Замість них будуть створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Про головні питання українців про те, як зміниться життя з ОСББ. Експерти в сфері ЖКГ відповіли на ці питання.

“Я нічого не знаю про ОСББ, навіщо воно взагалі потрібне? Чи можна звертатися в ОСББ за електриками, водопровідниками і газівниками? Чи буде паспортист?”

Відповідає начальник управління розвитку ЖКГ департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко:

“ОСББ – це механізм прийняття легітимних колективних рішень в житловому будинку. Тобто власники квартир і нежилих приміщень в багатоквартирному будинку об’єднуються для того, щоб ефективно управляти своєю власністю.

Якщо власники приймуть рішення про те, що будуть самостійно управляти будинком, вони наймають і електрика, і сантехніка, і інший персонал.

Так само ОСББ може прийняти рішення залишитися на обслуговуванні в ЖЕКу або вибрати іншу керуючу компанію, тоді весь персонал буде в компанії-управителя. А правління і голова ОСББ контролюватимуть якість послуг, що надаються і в разі ненадання якихось послуг просто не платитимуть, ніж зменшать вартість платежу.

Паспортист як і раніше – це працівник органів внутрішніх справ, тому паспортиста в кожному окремому ОСББ не буде”.

Джерело: segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно