Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Верховна Рада дозволила узаконити всі незаконні будівництва

3541.jpg
 

Прикриваючись інтересами бабусь, які не можуть узаконити свої будинки, парламент, по суті, дозволив узаконити все багатоповерхові незаконні будівництва в країні.

Вчора Рада прийняла в першому читанні внесення змін до статті 50 про землеустрій.

В офіційному повідомленні про це законі сказано наступне: “Законопроект №1280 пропонується включати в проекти землеустрою щодо отводуземельних ділянок копії правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельнійділянці, тільки за умови, що «права власності на такі об’єкти зареєстровані».

Це повинно усунути перешкоди в оформленні правовстановлюючих документів на земельну ділянку для осіб, які мають відповідній земельній ділянці об’єкти нерухомого майна, не зареєстровані.Прийняття зазначеного законопроекту створить для відповідних осіб передумови для безперешкодної реєстрації нерухомого майна, розташованого на земельних ділянках, власність на які ними буде легалізована.

У перекладі на людську мову це означає, що в країні найближчим часом м оже стартувати масова реєстрація незаконних багатоповерхових забудов. Що можна було б зробити, якби депутати справді думали про бабусь?Найпростіший вихід із ситуації – обмежити квадратуру будинків, будуть узаконювати. Всі ми знаємо, що сільська хата – це максимум 50-60 квадратних метрів.

Тому логічно було б знизити квадратуру і цей закон відразу відсікати незаконну багатоквартирну забудову.Однак, існує мінімальна ймовірність, що Рада прийме таке обмеження до другого читання.

Джерело: meget.kiev.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно