Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Верховна Рада наполягає на перегляді тарифів на послуги ЖКГ

3853.jpg
 

Робоча група має намір створити єдиний документ із зауваженнями щодо тарифоутворення і незабаром внесе його на розгляд Ради.

Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства наполягає на перегляді тарифів на ЖКГ-послуги.

Про це в ході засідання робочої групи з вивчення обґрунтованості підвищення тарифів на комунальні послуги заявила заступник голови даного комітету Олена Бабак.

“У нас є підстави сьогодні офіційно заявити про те, що є необхідність перегляду тарифів з метою забезпечення їх обґрунтованого визначення”, – заявила Бабак.

За її словами, комітету не були надані всі необхідні матеріали для аналізу обґрунтованості встановлених тарифів.

“Станом на 7 травня 2015 відсутня прогнозний баланс надходження і розподілу природного газу в Україні на 2015 рік, який має бути затверджений Кабінетом міністрів відповідно до законів України.Тому немає офіційно підтвердженого обсягу планового придбання газу, видобутого в Україні та імпортованого для потреб населення”, – заявила Бабак.

Вона зазначила, що робоча група має намір створити єдиний документ із зауваженнями щодо тарифоутворення і незабаром внесе його на розгляд Ради.

“Я б пропонувала, щоб ми все ж, кожен член робочої групи, який сьогодні є офіційно включеним до її складу, надав письмові пропозиції до секретаріату нашого комітету для того, щоб ми сформували єдиний документ, в якому були б викладені всіці письмові пропозиції для того, щоб все ж 14 травня винести проект наших узгоджених пропозицій до Верховної Ради – і Верховна Рада буде приймати рішення, що робити далі”, – підкреслила Бабак.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно