Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вертикальні ферми допоможуть Сінгапуру скоротити імпорт овочів

17847.jpg
 

Сінгапурський стартап Packet Greens вирощує овочі в закритих фермах за принципом гідропоніки.
Сінгапурський стартап Packet Greens залучив $ 1,5 млн на будівництво вертикальних гідропонних ферм. Технології компанії дозволяють вирощувати більше 50 видів овочів за короткий термін. При цьому обсяг врожаю в п’ять разів перевищує аналогічний показник на традиційних фермах.

Рослини не потребують грунті, а всі необхідні поживні речовини вони отримують з водою. Посадки такого типу дозволяють вирощувати більше врожаю на меншій території, витрачаючи при цьому менше води.

Packet Greens розробляє ферми площею 167 кв.м, які за розміром можна порівняти з чотирикімнатної квартирою. Цього простору достатньо, щоб вирощувати більше 50 різних овочів і отримувати в 5 разів більше врожаю, ніж традиційні ферми.При цьому, як повідомляє Tech in Asia, на процес вирощування йде в два рази менше часу.

Рослини отримують підсвічування від світлодіодів, а їх розвиток відбувається в повністю контрольованому середовищі.Завдяки цьому на вертикальних фермах найчастіше не використовуються пестициди.

Сінгапурський стартап вже привернув на свою розробку $ 1,5 млн від урядової венчурної фірми SPRING SEEDS Capital і клінтех-фонду Trirec.Хоча компанія була заснована тільки в 2014 році, Packet Greens вже будує амбітні плани. У 2017 році стартап планує отримати виручку в розмірі $ 74 000 – в три рази більше, ніж в 2016.

Компанія продає свою продукцію безпосередньо покупцям через інтернет-магазин, а також поставляє її ресторанам, готелям і онлайн-рітейлерам.Поки ціни на овочі з вертикальних ферм перевершують середні ціни на ринку, але Packet Greens сподівається, що в найближчі роки їх вдасться знизити.

Однак головна місія стартапу – це зміна ситуації на продуктовому ринку Сінгапуру.Місто-держава імпортує 90% продуктів з інших країн. Packet Greens планує знизити обсяги імпорту і забезпечити країну свіжими овочами.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно