Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Від голів районів вимагають особисто виїжджати на скандальні будівництва

3203.jpg
 

Мер вимагає від чиновників розбиратися в ситуації.

Мер Києва Віталій Кличко вимагає від голів райдержадміністрацій негайно особисто виїжджати на конфліктні об’єкти будівництва, щоб розібратися в ситуації.

«Глава району повинен відразу приїхати на місце конфлікту.Особисто повинен вивчити всі документи і розібратися в ситуації. Якщо він не в змозі самостійно вирішити проблему, тоді треба передавати матеріали в міськадміністрацію, до Київради », – сказав Кличко.

У такому випадку, додав він, уже спеціальна комісія буде розглядати документи і шукати шляхи вирішення конфлікту.

Кличко звернув увагу, що є два варіанти конфліктних будівництв: перший – коли об’єкт споруджують на самозахопленій землі, відсутні будь-які документи щодо ведення будівництва, другий – коли всі необхідні документи є у забудовника, але громада виступаєпроти будівництва, так як будівництво свого часу не було погоджено з нею.

Мер зазначив, що в першому випадку проблему вирішити простіше і швидше, у другому випадку – потрібен час, так як не виключена необхідність звернення до суду.

У кожному разі, підкреслив мер, голова району повинен при першому ж виїзді на місце конфлікту роз’яснити жителям, в чому полягає проблема і назвати шляхи її вирішення.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно