Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Від проведення Євробачення-2017 Київ може отримати 600 млн грн

254822
 

За перше півріччя Київ відвідало 513 тис. осіб, що майже на 10% більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Як повідомили в Управлінні туризму КМДА. Найпривабливішим Київ є для громадян з Ізраїлю, США, Білорусі, Німеччини, Великобританії та Франції. За розрахунками, кількість іноземних туристів протягом трьох місяців збільшиться ще на 20%. Про це повідомляє прес-служба Київради.

«До кінця цього року кількість людей, які відвідають Київ, збільшиться ще на 20%. В цілому, в рамках виконання Міської цільової програми розвитку туризму, ми плануємо, що протягом наступних двох років в столицю приїдуть близько двох мільйонів туристів. Звичайно, ми робимо ставку на Євробачення. За попередніми очікуваннями, ми розраховуємо, що тільки на цей конкурс приїде більше 20 тис. іноземців», – зазначив начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко.

Разом зі збільшенням туристичних потоків столиця нарощує і бюджетні показники.

«У 2014 році столицю відвідало трохи більше 465 тис. чоловік, в 2015-му цей показник досяг вже 513 тис. У тому ж році в економіку міста надійшло 1,9 млрд гривень від розміщення туристів в готелях столиці. Це без харчування, проїзду та інших витрат. Київ офіційно отримав 19 млн. Гривень туристичного збору тільки з розміщення», – зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

У цілому, за прогнозами виконавчого органу, тільки від проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», столиця може отримати 600 млн грн. Крім того, такий масштабний захід сприятиме туристичній популяризації Києва.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно