Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вид з висоти бізнес-класу

 

У ЖК ADAMANT продумано все необхідне і навіть більше.
Солом’янський район Києва іноді несправедливо недооцінений. З точки зору зручності і розташування він часто може посперечатися з центральними Печерському або Шевченківським районами міста.Завдяки паркам з озерами і низьким домівках на більшій частині території району, населення району становить не більше 300 тисяч жителів.Таким чином, транспортні розв’язки не перевантажуючи трафіком, і ви за лічені хвилини можете дістатися до центральних вулиць, наприклад, Жилянська, Велика Васильківська або Льва Толстого.Ще більш зручним розташування робить близькість до аеропорту і залізничного вокзалу, вони знаходяться в 10 хвилинах їзди.

Все перераховане формує захоплюючу панораму стрімкого життя міста. Вдалині можна навіть побачити злети і посадки літаків.Горизонт прикрашений висотними будівлями оновленої частини Печерська і невисокими будинками старовинної частини центру, а з іншого боку, безкрайніх зеленим лісом Голосіївського району. Доповнять картину парки, розташовані буквально в кварталі від будинку.Створюючи ЖК ADAMANT, ми точно знали, що в цьому комплексі просто необхідно панорамне скління і відкриті тераси пентхаусів, щоб ви змогли без перешкод насолоджуватися видами Києва.

Територія комплексу є повністю закритою і звільненій від автомобілів, для яких передбачений просторий 3-х рівневий підземний паркінг.На прибудинковій території облаштовано дитячий та спортивний майданчики, зони відпочинку як для дітей, так і для дорослих.У пішої доступності знаходиться лісопаркова зона, ботанічний сад, спорткомплекси, басейни, медичні установи, салони краси, дитячі садки, школи, бібліотека, гірськолижна школа. ЖК ADAMANT – це бізнес-клас.Як і в пасажирському авіалайнері, в бізнес-класі детально продумано все необхідне і навіть більше, а пасажири оточені комфортом і турботою. Ласкаво просимо на борт!

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно