Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Відкриття флагманського готелю Morpheus в Китаї

 

Morpheus – це п’ята вежа грально-готельного комплексу City of Dreams, спроектованого архітектурним бюро Zaha Hadid Architects.
City of Dreams – одне з найпопулярніших розважальних місць в Азії, тільки в 2017 році його відвідало 32 мільйони туристів. На своїй території воно об’єднало двадцять ресторанів, чотири готелі, два театри, казино і цілий торговий район.

Готель, спроектований Zaha Hadid Architects, виділяється відразу – в його дизайні об’єдналися звичні геометричні та біоморфною образи. Фасад обвиває сітчаста структура, яка виступає в ролі екзоскелета.Насправді готель являє собою не єдину будівлю, а дві башти, сполучені між собою мостами. Але здається, ніби в прямокутної будівлі раптом утворилося подобу чорної діри.У цих порожнинах, до речі, розташувалися громадські простору, які пов’язують дві сторони готелю.

40-поверхова будівля вміщує в себе майже 770 номерів різного рівня комфорту, а також конференц-зали, ігрові простору, лобі-атріум, ресторани, спа-салон і басейн на даху.На першому поверсі білосніжний лаундж частково закритий геометричній сталевий кутовий рамою.У лобі з атріумом заввишки 35 м гостей зустрічає стійка ресепшена, прикрашена мармуром, а 12 скляних ліфтів забезпечують відвідувачам приголомшливі види, поки вони пересуваються за рівнями будівлі.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно