Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Відкриття ТРЦ Retroville перенесено на початок 2019 року

 

Відкриття торгового-розважального центру (ТРЦ) Retroville в Києві переноситься з серпня-2018 на початок 2019 року, повідомила прес-служба міжнародної консалтингової компанії Colliers International.
Як повідомлялося, раніше відкриття ТРЦ планувалося на осінь 2015 року, проте був перенесений на 2017 рік, пізніше – на серпень 2018 року.

У той же час на офіційному сайті ТРЦ досі зазначено, що об’єкт відкриється в 2018 році.

За даними Colliers International, розважальним “якорем” ТРЦ Retroville стане дитячий центр “Fly Kids” площею 4,6 тис. Кв. м, який розміститься на другому поверсі об’єкта.”У торговому центрі Retroville ми плануємо реалізувати новий, сучасний формат дитячих розваг, в якому будуть представлені захоплюючі атракціони нового покоління, батутними парк, розвиваючі ігри, ін.”, – цитує прес-служба Colliers International директора” Fly Kids “Дмитра Барановського.

Fly Kids є національною мережею дитячих розважальних центрів.Заклади мережі представлені в 13 містах України (Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Кременчук, Мелітополь, Львів, Рівне, Черкаси, Кам’янське, Маріуполь, Сєвєродонецьк та Київ).

ТРЦ Retroville загальною площею 118,9 тис. Кв.м з 11-типоверхового бізнес-центром класу “В” розташований на пр. Правди, 47 в Києві. Проект передбачає 250 fashion-магазинів, хобі-центр і товари для дозвілля, супермаркет електроніки, фітнес-центр з дорослими і дитячими басейнами, розважальний центр, льодову арену, ін.

Якірними орендарями ТРЦ на грудень 2014 вказувалися продовольчий гіпермаркет Novus (14,6 тис. Кв. М) як партнер проекту, фітнес-центр Sportlife, універмаги одягу і взуття, спортивні та дитячі супермаркети.

Концепція і проект ТРЦ розроблена литовськими фахівцями, девелопером проекту ТРЦ Retroville є Stolitsa Group (Київ), партнером проекту виступила інвесткомпанія BT-Invest.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно