Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Відокремлений готель в горах Уругваю

 

Захований в райському містечку Уругваю готель Sacromonte “пропагує” екологічний і в той же час комфортний туризм: життя на природі, барбекю і дегустація місцевих вин.
Новий готель Sacromonte знаходиться в курортному департаменті Мальдонадо в Уругваї.Розташований у відокремленому місці посеред гір, зелених долин і виноградників, Sacromonte – це справжня знахідка для втомлених мандрівників або бажаючих відволіктися на пару днів від роботи трудоголіків.

“Sacromonte – це запрошення наблизитися до світу прекрасних вин в найпрекрасніших місцях планети”, – розповідають автори проекту. Архітектори уругвайсько-бразильського бюро MAPA заздалегідь створили тринадцять заготовок майбутніх будиночків на заводі в Монтевідео.Потім їх привезли на територію майбутнього готелю, щоб встановити і доповнити відсутніми елементами.

Конструкція будинку дуже проста: її основу складають сталева рама і кам’яний фундамент.Дубові панелі покривають внутрішні стіни будиночків, а підлога викладена місцевим темним каменем.

Фасад, звернений до долини, повністю виконаний з затемненого скла.Такий прийом дозволяє гостям готелю милуватися зачаровують видами в будь-який час дня і ночі, при цьому залишаючись невидимими зовні.

Перед кожним будинком є ​​невелика тераса, де можна відпочивати і милуватися виноградниками і оточуючими їх красою.До слова, про вино: в цьому регіоні вирощують мерло, каберне-совіньон і танат. Його можна продегустувати разом з барбекю з кабана в фермерському ресторані готелю.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно