Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Відповідно до фен-шуй: концепт футуристичної вілли з басейном на даху

concept-house-design-011216-1226-021
 

Архітектурна фірма MVRDV спільно з KAI Architects і c Envision Engineering Consultants представили концепт житлового будинку, який буде побудований в околицях міста Тайнань (Тайвань). Житло спроектовано у вигляді літери «Y», звідки і його назва Y House.

Вілла матиме футуристичну Y-подібну форму, яка дозволить розташувати басейн у поглибленні на даху. Передбачається, що цей приватний будинок стане відмінним доповненням в активно забудовуваному новому районі.

Всередині він обладнаний як звичайний будинок площею 330 квадратних метрів. Дизайн інтер’єру розроблявся із застосуванням східної практики фен-шуй. На першому поверсі буде знаходитися чайна кімната, рівнем вище – дві дитячі кімнати і дві спальні для господарів і гостей. На третьому поверсі обладнають вітальню і кухню з їдальнею. Велика кількість великих круглих вікон візуально «розбиває» нестандартний внутрішній простір.

«Родзинкою» проекту архітектори називають басейн. Y-образна форма будинку дозволяє розташувати його в поглибленні на даху.

Джерело: novate.ru

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно