Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Відразу і не зрозуміти: непоказний на вулиці будинок виявився шикарним з двору

 

У нідерландському місті Роттердам відносно недавно з’явився незвичайний будинок. Якщо дивитися на нього з боку вулиці, то виглядає він не дуже презентабельно, і навіть трохи сумно. Але все змінюється, якщо оглянути його з боку двору.
Хитромудрі вигини і панорамне скління роблять будинок дуже красивим і виділяють його із загальної маси інших будівель.

Будівництво котеджу Casa Kwantes, організований студією MVRDV, підійшло до кінця.Суть реалізації проекту була в тому, щоб створити ілюзорну закритість, тому дизайнери компанії працювали над дотриманням балансу крайнощів – жорсткості і гнучкості, закритості та відкритості, площини і зігнутими.Тепер результати їх нестандартної роботи можна спостерігати на власні очі.

Зовні приватний особняк схожий на величезний прямокутний ящик з гострими кутами, але внутрішня частина, «дивиться» на подвір’я, пряма протилежність – вона повністю відкрита і замість гострих кутів тут плавні вигнуті лінії.

Площа оригінального котеджу становить 480 м2, він повністю збудований з білої цегли з мінімальною кількістю вікон. А потрапити в будинок не так-то просто, адже вхід в нього «захований» у таємний ніші.

З довгого коридору і просторого передпокою, які розташовуються якраз за вікнами знадвору, відкривається приголомшливий панорамний вид. Особливою «родзинки» надає великого оливкове дерево, яке будинок огинає своїми плавними формами.

Один кінець коридору в будинку веде в ванну кімнату, інший до просторій кухні. На стелі є приховане підсвічування, яка дає м’яке освітлення приміщення. На першому поверсі розмістилися бібліотека і вітальня. Потрапити у двір тут можна з кожної кімнати.

На другий поверх ведуть двоє сходів. Тут розташувалися просторі спальні зони з балконами для власників котеджу. Завдяки вікнам в підлогу і панорамному склінню, кімнати наповнюються природним освітленням.

У будівництві будинку власники подбали не тільки про його красу, а й про його екологічності. Котедж оснащений геотермальним насосом, встановленим під будинком, і сонячними батареями на даху, так що енергією він забезпечує себе сам.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно