Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вілла-бельведер в Ірані

18508.jpg
 

На безлюдній іранської рівнині з’явилася геометричная вілла, гармонійно вписалася в ландшафт, немов вона там була завжди.
Протягом року архітектори бюро ZAV Architects створювали цей мінімалістичний архітектурний об’єм. В першу чергу вони відповідали на кілька простих запитань: “Чи можливо не потривожити природний дух місця, вторгшись в нього архітектурою?Чи можемо ми обійти увагою сам факт установки цього геометричного обсягу і сконцентруватися на приголомшливих видах? ”

Відповісти на питання, на наш погляд, у архітекторів вийшло.Вони помістили будинок на самотній ділянку землі неподалік від резервуара з дощовою водою. Розташування будинку дозволяє насолоджуватися чудовими краєвидами як з нього, так і на нього – він, безсумнівно, прикрашає собою ландшафт.

Всередині будинку простору організовані навколо житлових кімнат: всі громадські зони оточують житлові, причому громадські представляють собою відкриті простори, підняті на рівень вище.Архітектори назвали цей елемент “платформою для розслабленого відпочинку”. У підсумку вийшло так, що кожна житлова “осередок” може кондиціонуватися природним чином, і з усіх відкриваються чудові види.

Продовженням будинку став нескінченний ландшафт.Майбутній сад слід за природними обрисами ділянки – пагорбами і полями, а геометричная вілла служить своєрідним “бельведером”, з якого можна спостерігати за володіннями.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно