Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вілла з панорамними вікнами

 

Архітектурне бюро Felipe Rodrigues Arquiteto побудувало сучасний будинок в штаті Сан-Паулу.
Вілла з сірого бетону оточена лісом, а тому панорамні вікна з чудовим видом стали найкращим її прикрасою.

Споруда складається з двох окремих блоків: один призначений для господарів, а інший служить гостьовим будиночком.Вони об’єднані лише критої верандою, а тому незалежні один від одного. Завдяки цьому гості можуть відчувати себе комфортно.

В основному блоці на нижньому рівні розташувалися вітальня, кухня, а також тераси з розсувними скляними перегородками.Архітектори використовували мінімум глухих стін, щоб створити світле відкритий простір. Панорамні вікна не тільки дозволяють природного світла проникати всередину, але і відкривають приголомшливий вид на зелені луки і ліс.

У цьому ж блоці розташовуються спальні з ванними кімнатами і обідня зона, а над ними знаходиться невелика студія з терасою. На особливу увагу заслуговує басейн, який зливається з горизонтом і створює ілюзію нескінченності.Він розташований на невеликому підвищенні, а тому спроектований під кутом.

У гостьовому будинку розташовані дві спальні з ванними кімнатами, обідня зона і зони обслуговування.Ця частина відгороджена від основного блоку різьблений плитою, яка створює цікавий візуальний ефект з тінями.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно