Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вінниця витратить 8 млн євро на впровадження електронного квитка у транспорті

Vinnitsa_Morning
 

Вартість проекту оцінюється в 8 млн євро. Для цього планується залучити кредит ЄБРР і кошти з фондів ЄС.

“Залежно від технічного рішення постачальників, обсягів зовнішньої інфраструктури, кількості обладнання та термінів впровадження (витрати складуть) – до 8 млн євро. Планується залучити фінансову підтримку ЄБРР і фондів ЄС”, – заявила Катерина Бабіна, директор комунального підприємства “Вінніцакартсервіс”, відповідаючи на питання видання про вартість впровадження електронного квитка у Вінниці.

Зараз КП “Вінніцакартсервіс” готується до проведення тендеру, який відбудеться на початку 2017 року. За словами Катерини Бабиной, бажання взяти участь у ньому виявили 125 компаній з 20 країн світу. З них було відібрано 14 претендентів, які візьмуть участь в тендері. Протягом півроку після торгів буде закуплено обладнання і почнеться поширення карток.

“У 2018 році система повинна запрацювати в тестовому режимі”, – зазначила Катерина Бабіна.

Спеціальні валідатори будуть встановлені в кожному трамваї, тролейбусі і автобусі як в салоні, так і на вході. Пасажири будуть розраховуватися, притуливши картку до валідатора. Поповнити баланс картки можна буде в терміналах або через мобільний додаток.

Після впровадження електронного квитка кондукторів не звільнятимуть, їх перекваліфікують у контролерів або консультантів, які на початковому етапі будуть пояснювати пасажирам, як користуватися системою. У контролерів будуть спеціальні прилади, що зчитують інформацію про оплату.

Джерело: cfts.org.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно