Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Виробник “Нашої Ряби” заснував завод в Словаччині

16692.jpg
 

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) заснував м’ясопереробний завод з європейським дистриб’ютором в Словаччині. Компанія вже володіє активом в Нідерландах.
Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” у співпраці з європейським дистриб’ютором заснував м’ясопереробний завод в Словаччині, повідомив холдинг на сайті Лондонської біржі в четвер.

Загальні капіталовкладення в переробне підприємство можуть скласти $ 3 млн.

Як наголошується в повідомленні, створення заводу дозволить МХП поставляти європейським споживачам не тільки товарну продукцію, а й упаковані продукти харчування.

Крім того, зазначена угода дозволить агрохолдингу поглибити вертикальну інтеграцію, слідувати експортної стратегії.

Нагадаємо, в 2016 році “Миронівський хлібопродукт” запустив завод з переробки м’яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $ 3,5 млн.Компанія заявляла про плани наростити переробку на підприємстві до 10 тис. Тонн на місяць.

Голова правління Юрій Косюк констатував складність роботи на європейському ринку, зокрема через високі мита, так як компанія працює на цьому ринку за межами безмитної квоти.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $ 69 млн проти чистого збитку в $ 113 млн в 2015 році.Виручка зросла на 7% – до $ 1,135 млрд.

Джерело: delo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно