Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Виставлено на продаж найдорожчий особняк в Америці

16139.jpg
 

Відносно недавно в елітному районі Лос-Анджелеса був виставлений на продаж найдорожчий будинок в США.
Цей мега-особняк включає в себе кінотеатр, боулінг, спа-салон, а також колекцію творів мистецтва. Бажаючим в ньому оселитися доведеться викласти чверть мільярда американських доларів.

В ультрасучасному районі Лос-Анджелеса 924 Bel Air Road знаходиться особняк, який вже назвали найдорожчим будинком, який коли-небудь продавався в Сполучених Штатах Америки. Реалізацією проекту займався девелопер Брюс Маковський (Bruce Makowsky).Будівництво будинку зайняло чотири роки.

Мега-особняк має площу 3530 квадратних метрів. На чотирьох рівнях знаходяться 10 люксів для VIP-гостей, 21 ванна кімната, а також 3 кухні для гурманів з суперсучасне обладнання.

У спа-салоні можна розслабитися після трудового дня, а в кінотеатрі на 40 місць – подивитися улюблений фільм. Ще в крилі з розвагами знаходяться боулінг, п’ять барів і лаунж-зона.

На величезній терасі розташований басейн довжиною 26 метрів.Зверху (з вертолітного майданчика) господарям відкривається панорамний вид на 270 градусів на Лос-Анджелес. Ціна мега-особняка становить 250 мільйонів доларів.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно