Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада буде знижувати норми споживання по комуналці

15303.jpg
 

Уряд повинен затвердити довгостроковий графік вирівнювання соціальних нормативів споживання комунальних послуг. Щоб споживачі розуміли, які у них довгострокові цілі з енергоефективності. Про це повідомив глава Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитро Вовк.

За його словами, цього року вже були скориговані нормативи споживання.

“Ми надали уряду всю базу даних по фактичному споживанню ресурсів, які в більшості випадків нижче, ніж нормативні”, – сказав Дмитро Вовк.

Наприклад, за словами заступника голови департаменту НАК “Нафтогаз України” Олексія Хабатюка, реальне споживання газу на опалення приватного будинку (до 120 квадратів) в минулому опалювальному сезоні склало близько 4 кубометрів газу на квадратний метр. Що менше, ніж знижений у квітні норматив (з 7 кубометрів до 5,5 кубометра газу на кв.м.). “Тобто, є резерв”, – говорить Олексій Хабатюк.

Нагадаємо, в квітні 2016 року Кабмін своїми постановами (№317 і №319) знизив норми споживання комунальних послуг для розрахунку розміру субсидій для населення.

Кошти на субсидії виділяються в рамках соціальних норм і не залежать від фактичних обсягів споживання. Якщо сім’я споживає більше норми, субсидія їй буде призначена, але за всі послуги понад соціальних нормативів вона повинна заплатити самостійно в повному обсязі.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно