Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада Китаю задумали побудувати житло для половини населення Землі

Soldiers turn red marshland into China's national flag, China - 26 Sep 2012...Mandatory Credit: Photo by Quirky China News / Rex Features (1886826a)
 Soldiers use stars to turn the marshland into the Chinese flag
 Soldiers turn red marshland into China's national flag, China - 26 Sep 2012
 To celebrate China
 

Державна комісія з розвитку і реформ КНР оприлюднила план будівництва житла в невеликих і середніх за розміром містах країни, якого буде достатньо для розміщення 3,4 млрд. чоловік – майже половини нинішнього населення Земної кулі.

План, розрахований на період до 2030 року, вже розкритикували і незалежні експерти, і навіть державні китайські ЗМІ, включаючи зазвичай лояльне уряду агентство “Сіньхуа”.

Населення Китаю в даний час оцінюється менш ніж в 1,4 млрд осіб, світу в цілому – понад 7,4 млрд людей.

Голова КНР Сі Цзінпін і прем’єр Держради Лі Кецян неодноразово озвучували заклики до подальшої урбанізації. Пекін очікує переміщення ще як мінімум 100 млн. осіб із сільської місцевості в міста до кінця поточного десятиліття.

Тим часом вже зараз темпи забудови в китайських містах перевищують реальний попит: у середньому за останні п’ять років в Китаї здавалося близько 10 млн. одиниць житлового фонду в рік, тоді як реальний попит не перевищував 8 млн. на рік, показали розрахунки Bloomberg на підставі офіційних даних.

Джерело: segodnya.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно