Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада Києва анонсувала тотальне знесення радянських гаражів

garazhi
 

Гаражі в межах прибудинкових територій, які видавалися за заслуги перед радянською владою, чекає тотальний демонтаж. Про це розповів перший заступник директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв.

За словами Андрєєва, люди, яким спочатку дозволялося їх встановити біля будинку, або вже померли, або перебувають в тому віці, коли фізично не можуть ними користуватися.

«У нинішніх користувачів цих гаражів немає на них ніяких юридичних прав – спеціального договору або інформаційного талону про оплату пайової участі. Часто ці об’єкти подаровані, продані, перепродані і т. д. Використовуються вони як склади, цехи і т. д.», – говорить Андрєєв.

У мерії запевнили, що ті, хто має документи, збережуть свої гаражі. «Буде проведена інвентаризація, і кожен випадок розглянуть індивідуально», – сказали нам в КМДА. Першими під знесення потраплять об’єкти, що перешкоджають реконструкції законних будівель, а також парків і скверів.

«На вулиці Солом’янській ми демонтували ряд гаражів, заздалегідь попередивши господарів. Як правило, люди не чинять опору, оскільки юридично їх позиції навіть не те що слабкі, а відсутні в принципі», – каже Андрєєв.

За його словами, тотальний демонтаж гаражів можуть почати в кінці поточного – початку наступного року.

«Як тільки покінчимо з МАФами, візьмемося за гаражі», – говорить чиновник.

Джерело: vesti-ukr.com

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно