Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада Києва шокували новими цінами за тепло

5404.jpg
 

За середню квартиру доведеться заплатити 6500 гривень за сезон.

Якщо пару років тому опалення обходилося в пару сотень гривень для сімейного бюджету, то нові ціни істотно вдарять по гаманцю середнього киянина.

Про це на прес-конференції заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, передає кореспондент «Нового Регіону».

«Кожен може підрахувати, скільки буде платити за енергозабезпечення своїх квартир уже в новому опалювальному сезоні. Наприклад, у мене квартира в 65 кв. м, тому я повинен буду заплатити близько 6500 грн за один сезон.Якщо два роки тому це були кілька сотень гривень, то зараз це тисячі, співмірні з нормальним середнім доходом сім’ї та істотні для гаманця громадянина.Тому ми повинні рухатися в напрямку зменшення обсягів споживання енергоресурсів, а також зниження витрат на забезпечення енергоносіями», – сказав Пантелєєв.

Він також розповів про шляхи реформування енергетичного сектора в столиці.

«Це в першу чергу забезпечення загального обліку теплової енергії по місту. Другий крок – це забезпечення наших будинків сучасними лічильниками з обліку поставки енергоносіїв. Ці кроки повинні були бути зроблені ще 20 років тому.Тому сьогодні нам необхідно все це наздоганяти! », – Зазначив він.

За словами Пантелєєва, існує величезне поле роботи в секторі по забезпеченню енергозбереження в старому житловому фонді.

«Адже ті ж« хрущовки », які будувалися так, що їх експлуатаційний резерв розрахований на 50-60 років, а енергетичний резерв тепломереж уже вичерпаний, це дійсно неоране поле», – підкреслив Пантелєєв.

Він повідомив, що вже у вересні-жовтні поточного київською владою буде презентована комплексна програма енергозбереження, яка об’єднати кілька діючих програм.

Це буде прикладна програма, дієвий документ, який дозволить залучити зовнішні інвестиції для модернізації сектора. Ми впевнені, що починати потрібно з споживача. Це 90% усього споживання.Другий етап – це модернізація розподільних мереж, третій крок – забезпечення енергозбереження та запровадження альтернативних видів енергоносіїв газу », – резюмував Пантелєєв.

Джерело: nr2.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно