Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада Одеси хочуть заборонити будувати біля моря

1812.jpg
 

В черговий раз противники незаконної забудови схилів Ланжерона зібралися біля будівлі міськради з вимогою зупинити будівництво і провести громадські слухання щодо проектів благоустрою Траси здоров’я.
У суботу близько сотні активістів “ДемАльянсу” вийшли на Думську площу, де під наглядом правоохоронців, висловили свій протест безконтрольного будівництва в зеленій зоні.

Зрештою одесити зібрали підписи під петицією, яку передали чиновникам мерії разом з символічною “жовтою карткою”, де вказувалися основні закони, які міськрада на даний момент порушує.

У числі інших вимог звучала зупинка будівництва висотки в центрі міста, знесення готелів на березі моря, заборона реконструкції історичних будинків на Приморському бульварі, в провулку Чайковського та на Тираспольській площі, прийняття Генплану та визначеннямеж парків. До речі, семиметровий котлован на Ланжероні вже наказали засипати.

У відповідь на це міський голова Геннадій Труханов постановив заборонити узгодження будівельних робіт та відведення земельних ділянок на прибережних схилах від парку Шевченка (Ланжерон) до вулиці Львівській (район 16-й станції Великого Фонтану).Відповідний проект рішення внесено до порядку денного сесії Одеської міськради, яка призначена 24 грудня. Правда, заборона пропонується накласти тимчасово – до розробки детального плану території схилів і затвердження цього проекту на громадських слуханнях.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно