Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада схвалила продаж землі на Мальдівах іноземцям

5380.jpg
 

Парламент Мальдівської Республіки схвалив законопроект, який вперше в історії країни дозволяє громадянам інших держав здобувати місцеву землю у власність.

Нововведення, яке поки не викликає одностайного схвалення серед законодавців і ще має бути ратифікована президентом, може значно поповнити бюджет Мальдів, пише Reuters.

Деякі політичні діячі вважають, що новий закон може призвести до масової скупки земель республіки китайцями, що зіграє не на користь Мальдів. Правда, враховуючи мінімальну суму інвестицій, такі побоювання здаються трохи перебільшеними.

Щоб придбати в особисту власність «шматочок райських островів», іноземному інвестору треба вкласти не менше $ 1 млрд. Крім того, для покупки доступні тільки ділянки землі, не менше 70% яких є намивний територією.У підсумку для придбання доступні тільки 10% від усієї території островів. Це менше 300 000 кв.км.

Незважаючи на те, що на Мальдівах вже є безліч готелів, що належать іноземним компаніям, самі земельні ділянки під ними знаходяться тільки в оренді на 99 років.Це максимум, який раніше дозволяла Конституція країни.

Очікується, що знакова зміни головного документа республіки приверне на місцевий ринок нерухомості велика кількість інвесторів з усього світу.

Джерело: accbud.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно