Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Влада вирішила почекати з розпродажем будинків Януковича

176.jpg
 

Бажання позбутися непотрібних президенту держрезиденцій і підприємств Держуправління справами, так і залишилося бажанням.
Кадрова чехарда в ДУСі, де за три місяці змінилося п’ять керівників, паперова тяганина і довга інвентаризація призвели до того, що об’єкти першого списку розпродажі: санаторій ім.Семашко, база відпочинку “Збруч” і “Україна”, п’ять держрезиденцій і ще кілька об’єктів, так і залишилися в ДУСі, пишуть Вести.

“Ми й не чули, що нас будуть продавати. Готові приймати гостей хоч завтра, а зараз проводимо екскурсії”, – здивувалися в “Синьогорі”, в Гуті.

Не приходили оцінювачі і в “Комунар” – комплекс з пошиття одягу, косметології та візажу в урядовому кварталі Києва: “Може, нас і хотіли продати, поки президента не було, а тепер таких намірів немає”.

Тим часом у Фонді держмайна чекають відмашки від ДУСі: за словами прес-секретаря Ніни Яворської, процес буде довгограючим, оскільки необхідно постанову Кабміну про передачу майна. Після цього об’єкти оцінять і продадуть з аукціону.

Точно так же Фонд пустить з молотка і дачі, кинуті колишнім керівництвом країни. Будинки Віктора Пшонки, Сергія Курченко, Віталія Захарченко та інших зараз опечатані (а у випадку з “Межигір’ям” – ще і використовуються як туроб’єктами).”Удома можна вилучити після залучення людини до кримінальної відповідальності і судового рішення про компенсацію збитків в дохід держави”, – розповів адвокат Валентин Крушинський.Влада вирішила комбінувати: прокуратура Київської області подала до суду позов з вимогою повернути в держвласність резиденції Януковича “Акацію” і “Острів” в Сухолуччі.А заступник міністра економрозвитку Роман Качур підтвердив, що його відомство розробляє механізм передачі іншої нерухомості, яка належить екс-чиновникам.

Поки ж єдиний вдалий приклад розпродажі – реалізація автопарку Кабміну.Та й то інтерес покупців був невеликим. У машин солідна “вислуга років” і пробіг від 200 до 400 тис. км. Купили 8 з 73 авто. Різнокаліберні “Шкоди” пішли до сто тисяч, а раритетний лімузин “ЗІЛ” – за 804 тис. грн.”Наступний аукціон призначений на 4 липня, дзвінків – море”, – похвалилися в службі організації аукціону.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно