Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Власників квартир змушують двічі платити за одну і ту ж квартиру

1873.jpg
 

Із власників 60 квартир забудовник вимагає знову оплати через подорожчання долара. Це відбувається в Ірпені під Києвом, деякі люди скаржаться, що оплатили квартири, а заселитися в них не можуть.
Один із власників квартири Юрій вирішив придбати двокімнатну квартиру в новобудові під Києвом, віддав за неї 386 тис. Грн., За обіцянками продавця ключі мені повинні були віддати в кінці поточного року, але цього не сталося.Я вирішив сходити в міліцію і мені там відповіли, що якщо у вас на руках є свідоцтво, то ви маєте всі підстави, щоб повноправно заселитися в квартиру, а якщо не дають ключів, то ви також маєте повне право зламати замок і поставити новий.Тоді мені саме це тільки й залишалося зробити каже Юрій.

Але все одно, тим, хто заселитися в квартири без згоди забудовника постійно погрожують і не дають нормально жити. Всім господарям квартир виставляють ультиматум – або доплачуєте або залишитеся без житла.Через нестабільність валюти все подорожчало, а те, що у людей вже є підписані договори, їх не цікавить.

А коли їм показуєш підписаний договір, то вони стверджують, що той, хто його підписав, не мав права його підписувати, і головне – на камеру представники від забудовника говорити відмовляються.

Розглянувши всю цю ситуацію, експерти стверджують, що у випадку, коли покупець повністю зробив розрахунок неважливо, ким були підписані документи.Існує організація, у якої є свій рахунок у банку, і якщо туди були зараховані облігації, то абсолютно байдуже, хто і що підписував.

Але забудовник не заспокоюється і все одно стоїть на своєму – якщо люди не зроблять доплати, житла вони не отримають.У зв’язку з цим навіть був перереєстрований адресу будинку, і тепер свідоцтва нібито недійсні.

Але адвокати кажуть, якщо зобов’язання спочатку були виконані з обох боків, то ніякі зміни адреси будинку за законом не стануть приводом для виселення.Люди вже є повноправними власниками квартир в новобудові. А якщо адреса змінили, то для цього треба буде піти в реєстраційну службу і ще раз отримати документи.

Люди вже зробили відповідні заяви в Генпрокуратуру, СБУ і Президенту, і поки чекають відповіді, проживаючи на знімних квартирах.

Джерело: meget.kiev.ua

Возможно, Вам также будет интересно