Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Водії великовагових вантажівок отримали свою автодорожню карту

7467.jpg
 

У ній позначені автодороги загального користування, за якими можуть безперешкодно пересуватися великовантажні транспортні засоби вагою до 40 т не порушуючи правила і не сплачуючи штрафи за перевантаження.

Український уряд вже втомилося боротися з проблемою перевантаженого великовантажного транспорту, який руйнує автодорожнє покриття українських доріг: введені заборони перевезення автошляхами вантажів вагою понад 40 тонн, практикується обов’язково зважування,діє покарання штрафами і т.д. “Укравтодор” зробив ще один крок на цьому нелегкому шляху – розробив карту автомобільних доріг України спеціально для водіїв великовантажного транспорту.

Тепер водії можуть самі розробляти собі більш зручні для них маршрути перевезення вантажів. На новій карті позначили всі автомобільні дороги загального користування, за якими можна буде безперешкодно пересуватися вантажівкам вагою до 40 тонн.

Карта дуже інформативна і зручна в користуванні: різні категорії доріг на карті мають свій колір.Так, міжнародні автомобільні дороги державного значення (М-01-М-29) – мають червоний колір; національні автомобільні дороги державного значення (Н-01-Н-23) – синій; регіональні автомобільні дороги державного значення (Р-01-Р-79) – сірий колір, атериторіальні автомобільні дороги державного значення (Т-01-01-Т-27-17) – позначені фіолетовим кольором.

Джерело: budport.com.ua

Читайте также