Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Восени на головному універмазі столиці закінчать фасад

4704.jpg
 

До кінця осені в київському ЦУМі, реконструкція якого розпочалася в кінці 2012 року, повністю відреставрують історичний фасад будівлі, закінчать будівництво всіх семи поверхів, а сама будівля – накриють скляним куполом.

Паралельно з реставрацією для універмагу готують і особливе внутрішнє наповнення – незвичайну музику і навіть свій аромат. Відкриють ЦУМ для відвідувачів у березні 2016 року.

БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ.За словами керівника служби технагляду за рекоснтрукціі ЦУМу Миколи Недогарко, вже почалися роботи по заливці перекриття другого поверху. “Ми закінчили будівництво підземного дворівневого паркінгу на 180 паркомісць (-03, -02 поверхи).Виконано дві “равлики” для заїзду машин на паркінг, і пандус для заїзду техтранспорта. Закінчено також мінус перший поверх торгового залу (чоловічий одяг) і перший поверх (косметика і парфумерія). Зараз ми приступили до заливки перекриття другого поверху (жіночий одяг).А паралельно ведуться роботи з реставрації фасаду – там закладають шви і обробляють поверхню пескоструем. Повністю реконструкцію фасаду ми закінчимо у вересні “, – розповів” Сегодня “Недогарко. За його словами, на всі роботи пішло вже 7 тисяч кубів бетону.”Можна сказати, що найскладніша частина робіт виконана. Паралельно з будівельними роботами ми почали інженерні. Приміром, на мінус першому поверсі почалося монтування вентиляційної системи.Далі буде проведено електрику, пожежна сигналізація і опалювальна система, водопровід. У жовтні та листопаді ми повинні вже повністю закрити будівля: встановити вікна, покрівлю та змонтувати скляний купол, який привезуть з Англії.Після цього приступимо до внутрішніх опоряджувальних робіт “, – пояснює керівник служби технагляду.

ПОЧУТИ І ПОНЮХАТИ.За словами менеджера проекту з реконструкції ЦУМу Андрія Сверчевського, найяскравішим елементом універмагу стане похилий атріум з ескалаторами, який буде забезпечувати панорамний огляд всіх семи поверхів.”Атріум буде перетинати ЦУМ з мінус 1 до 7 поверху, і на якому б з цих поверхів не перебувала відвідувач, підійшовши до атріуму, він зможе переглянути весь магазин. Скляний купол, в свою чергу, дозволить денного світла проникати і на нижні поверхи”, – пояснює Сверчевський.Але не тільки атріум вразить відвідувачів, але також особливий аромат ЦУМу і його “звукова доріжка”. “Ми ще опрацьовуємо звуковий супровід. Але я вже можу сказати, що це не будуть стандартні музичні номери, сучасні шлягери або класична музика.Відвідувачі почують шум морського прибою, звуки лісу, спів птахів … На сьомому поверсі, в зоні барів і ресторанів, цілком можливо, зазвучать легкі італійські мелодії “, – говорить менджер проекту. За його словами відвідувач зможе не тільки” почути “ЦУМ, але й подихати ім.”У магазині буде розпорошуватися” аромат ЦУМу “. Ми ще працюємо над ним, але схиляємося до середземноморських цитрусовими ноткам”, – говорить Сверчевський.

ШИК І КЛАСИКА. Внутрішнє оформлення ЦУМу буде витримано в єдиному стилі.Але кожен поверх, залежно від категорії продаваного на ньому товару, матиме свої особливості. “Найбільш урочистим буде перший поверх, де буде продаватися косметика.Поверх чоловічого одягу буде оформлений в більш стриманих тонах, а на поверсі жіночого одягу буде поєднання дорогих оздоблювальних матеріалів і витонченої класики. І ніякого пластику в обробці “, – пояснює Сверчевський.За його словами, найяскравішою стане зона барів і ресторанів на 7-му поверсі: вона буде оперезана відкритими терасами з незабутнім видом на Хрещатик.

Джерело: gloss.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно