Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вторинний ринок житлової нерухомості Харкова: підсумки серпня 2014

841.jpg
 

Середня ціна пропозиції 1 кв. м вторинного житла по Харкову за серпень незначно знизилася – на 0,21% в доларовому еквіваленті і на початок вересня 2014 склала 962 долара США.
Про це СтройОбзор повідомили в компанії “Проконсул”.

У гривневому еквіваленті зафіксовано зростання цін пропозиції на 12,23%, що обумовлено підвищенням офіційного курсу долара США з 12,097248 грн. / USD на 31.07.2014 р до 13,605777 грн. / USD на 31.08.2014 р

За минулий місяць обсяг пропозиції квартир в цілому практично не змінився – збільшився на 0,28% переважно за рахунок двокімнатних квартир, при цьому пропозиція однокімнатних квартир скоротилося приблизно на 2%, трикімнатних – на 1,35%.

У зв’язку з триваючою нестабільністю економічної та військово-політичної ситуації в країні, як і на початку весни, багато власників квартир на вторинному ринку тимчасово відкладають продаж своїх об’єктів, деякі переорієнтуються на затребуваний сьогоднісегмент оренди.

Як і в попередньому місяці, спостерігається коливальна стабільність цінових показників в розрізі побутових районів міста, значний розкид цін пропозицій на об’єкти з подібними характеристиками.

За підсумками серпня 2014 зафіксовано зниження активності покупців, скорочення кількості задатків, іноді – відмова від угод.Інтерес з боку нечисленних покупців був зосереджений переважно в сегменті недорогих одно-і двокімнатних квартир, розташованих в районах з розвинутою інфраструктурою.

Джерело: stroyobzor.ua

Возможно, Вам также будет интересно