Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Втрати газу в секторі ЖКГ перевищують 60% – віце-прем’єр Зубко

65758
 

Втрати газу, що поставляється для потреб ЖКГ, складають близько 61,3% через застарілі мереж і немодернізовані будівлі, повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з посиланням на віце-прем’єр-міністра – голову Мінрегіону Геннадія Зубка.

За його словами, з 18,6 мільярда кубометрів газу, що поставляється протягом року для потреб ЖКГ, 2,4 мільярда кубометрів губляться в системі теплопостачання, 9 мільярдів кубометрів – в будинках, і тільки 7,2 мільярда кубометрів витрачаються за призначенням. Тобто 11,4 мільярда кубометрів газу, сплаченого людьми, втрачається.

Згідно з повідомленням, створення Фонду енергоефективності стимулює скорочення енергоспоживання та зростання економіки.

“Прогнозуємо скорочення споживання газу на 10 мільярдів кубометрів, забезпечення річної ємності ринку енергоефективності в 60 мільярдів гривень, додаткові фінансові надходження до бюджетів в 10 мільярдів і створення 75 тисяч нових робочих місць”, – цитує Зубко прес-служба.

При цьому віце-прем’єр сподівається, що вже на наступному пленарному тижні в січні 2017 року законопроект “Про фонд енергоефективності” буде розглянуто в парламенті і максимально швидко проголосований.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно