Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Введення абонплати за газ вдарить по мільйонам українців – Рева

16719.jpg
 

Ціни виростуть навіть для тих, хто використовує мало блакитного палива, впевнений міністр.
Рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, (НКРЕКУ) про виділення окремої абонплати за доставку газу призведе до суттєвого підвищення вартості блакитного палива для 4,5 млн українців.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.”Для 4,5 млн споживачів, серед яких є люди з невисокими доходами, які використовують газ найменше – лише для приготування їжі, вартість блакитного палива істотно зростає”, – цитує Реву прес-служба міністерства.

За даними за 2016 рік в Україні налічується 13 млн споживачів газу, які діляться на три категорії: ті, хто використовують газ комплексно – для приготування їжі, підігріву води і опалення (таких 7,4 млн осіб), ті, хто використовують газ для підігріву їжі і води (1,1 млнлюдина), і ті, хто використовують газ виключно для приготування їжі (4,67 млн ​​осіб, або 35% населення.

За словами Реви, для тих споживачів, які використовують газ комплексно, плата в сумі зменшується, а для тих, хто використовує його для підігріву води та їжі, – залишається приблизно такою ж.”Введення нового тарифу, який не передбачений ні законом про житлово-комунальні послуги, ні Бюджетним кодексом, тягне за собою додаткові витрати з бюджету. А це, в свою чергу, вимагає змін в держбюджет.В результаті ми опиняємося в ситуації, коли у нас відсутні можливості захистити людей з невисоким доходом, для яких зростання ціни буде істотним “, – зазначив міністр, назвавши відповідне рішення НКРЕКУ недостатньо зваженим і продуманим.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно