Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

WalMart почав тестувати в магазинах роботів-прибиральників

18272.jpg
 

Співробітники універмагів дуже незадоволені такими нововведеннями, тому що бояться втратити своїх робочих місць. Однак, керівництво WalMart каже, що ніяких скорочень вони не планують, пише Engadget.
Walmart почав тестувати автономних роботів-прибиральників в п’яти своїх магазинах. Вони розроблені компанією Brain Corp. і оснащені камерами, датчиками і лидара, щоб маневрувати в приміщеннях і об’їжджати перешкоди.

Таких роботів «найняли на роботу» в 50 торгових центрів США, а також в студентські містечка, аеропорти, корпоративні кампуси і промислові об’єкти.«До літа 2018 роки ми плануємо вийти на ринок Японії, спільно з нашим партнером SoftBank Robotics», – розповів віце-президент з інновацій Brain Corp. Філ Даффі.

Впровадження таких технологій викликає тільки одне питання: скільки людей залишиться без роботи?Тому що Walmart вже тестує роботів, які сканують полки, щоб знайти прострочений товар або вчасно принести зі складу продукти, які розкупили. Персонал універмагу не в захваті від спільної роботи з машинами.«Нікому в нашому магазині не подобається це», – анонімно розповів LinkedIn один із співробітників Walmart.

Однак, керівництво універмагу запевняє, що роботи будуть допомагати людям, щоб ті могли сконцентруватися на більш важливих справах.Наприклад, консультувати покупців з приводу складу і властивості товарів і допомагати вибрати краще.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно