Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як буде проводитися конкурс з обрання керуючого багатоквартирним будинком?

1465991680
 

Наказом Мінрегіону від 13.06.2016 № 150 затверджено Порядок проведення конкурсу з надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Документом визначається процедура підготовки до конкурсу, його проведення і визначення переможця, перелік необхідної документації, терміни подачі конкурсних пропозицій, кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

Передбачено, що організатор конкурсу (виконавчий орган місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок) складає перелік будинків, в яких не створено ОСББ, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирнимбудинком, і оголошує по ним конкурсі з призначення керуючого.

Для проведення конкурсу організатор конкурсу створює конкурсну комісію, яка для проведення конкурсу готує конкурсну документацію.

Організатор конкурсу розміщує на офіційному сайті органу місцевого самоврядування та в ЗМІ оголошення про проведення конкурсу.

Учасником конкурсу може бути ФОП або юрособа-СПД. Для участі в конкурсі учасники конкурсу подають заяву, при цьому конкурсна пропозиція подається по кожному об’єкту окремо.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією, розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями проводиться на наступний день після закінчення строку їх подання на засіданні конкурсної комісії під час і в місці, вказаним в оголошенні про проведення конкурсу, в присутності учасників конкурсу, які подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

Оцінка конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, яка визначається організатором конкурсу. При цьому максимальна сума балів дорівнює 100 балам. Основним критерієм при оцінці є низька ціна послуги – 50 балів.

Переможцем конкурсу визначається його учасник, який набрав максимальну кількість балів по об’єкту конкурсу. У разі, якщо в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.

Підписаний протокол засідання конкурсної комісії є підставою для прийняття виконавчим органом місцевої ради протягом 5 календарних днів з моменту його підписання рішення про призначення керуючого.

Договір про надання послуги по кожному багатоквартирному будинку, що входив в об’єкт конкурсу, строком на 1 рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого органу місцевої ради, за рішенням якого призначається керуючий.

Інформація про керуючого, з яким укладено договір, доводиться до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення відповідного оголошення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), в тому числі на інформаційних стендах у під’їздах будинків і біля них. Оголошення повинно містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) керуючого, його контактні телефони, номер і дату укладення договору, ціну послуги.

У разі відмови переможця конкурсу від укладення договору про надання послуги або не укладення договору з його вини в термін, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, який набрав максимальну кількість балів за оцінками з числа інших представлених конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

Також наказом затверджено Приблизний перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно