Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як продати нерухомість, якщо господар живе за кордоном?

2587.jpg
 

В даний час дуже часто ми почали стикатися з такими ситуаціями, коли при бажанні продати квартиру, господар при цьому проживає за кордоном.

Друга ж ситуація, коли люди, що живуть в Києві, мають бажання купити житлову нерухомість за кордоном.

Але всього сім чи десять років тому, ці питання були недоречними, але в даний час це звичайна ситуація, яких багато.Якщо тільки у когось з’явилося таке побажання, то в даній статті Ви можете переглянути короткі речення від фахівців ЖК “Мегасіті”.

Наприклад, Ви перебуваєте за кордоном і бажаєте продати або купити квартиру в Києві.Так само тут є положення, у разі якщо Ви купуєте нерухомість, власник якої проживає за кордоном. Може бути так, що у власника немає можливості приїхати до Києва, для того що б оформити угоду, інакше нема про що говорити. У підсумку, перший етап (добровільний).Потрібно зробити папери на квартиру. Це добровільно, тому що все можливо раніше зроблено і документи, можна використовувати для справи. Коль нічого ще не готове, то потрібно знайти ту людину, яка зробить всі необхідні папери.

Зазавжди, коли була можлива зустріч зі схожою ситуацією, в Києві прибував який-небудь знайомий, який міг би допомогти в оформленні. Якщо ж знайомого немає, то необхідно, співпрацювати з хорошим агентством, з продажу нерухомості.Нотаріус в свою чергу зробить наступне: зробить довіреність, потім довіреність необхідно перевести, що б можна було її прочитати і завірити в нотаріуса, що переклад є правильним.Так само Вам необхідно зробити дві довіреності, на якого ні будь родича і на Агентство нерухомості. Продаж квартири лягати на плечі Агентства.

Агентство займається оформленням, а вже підписувати документи при продажу повинен родич, на якого Ви підписали другу довіреність. Далі це підписання паперів, отримання грошей і передача ключів від квартири.У деяких країнах обов’язки нотаріуса виконує адвокат.

Зараз стало дуже популярно купувати собі який – небудь будиночок за кордоном. Враховуючи те, що квартири в Києві коштують приблизно стільки, скільки будиночок, наприклад, біля берега моря де – небудь в Туреччині.Перед тим як купувати, Вам необхідно дуже ретельно все переглянути і уточнити, щоб не відбулася яка-небудь помилка, необхідно консультуватися з професіоналом. Так само потрібно буде корисним дати оголошення про продаж квартири.

Не забувайте, що Ваші витрати підуть не тільки для того, що б купити будинок, але і на оформлення паперів, для юриста ще й Агентству. Так що якщо все скласти, то отримаємо приблизно п’ятнадцять відсотків від вартості вашої покупки.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно