Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як ще спростити реєстрацію нерухомості

9106.jpg
 

Останні місяці видалися багатими на події, пов’язані з реформою системи реєстрації нерухомості. Восени активно обговорювалися законопроекти, які пропонували різні варіанти спрощення процедури реєстрації, в листопаді один із законопроектів був прийнятий парламентом, в грудні підписаний Президентом, і вже з 1 січня вступив в силу.Але несподівано ринок виявився не готовий до занадто простий системі і пропонує доопрацювати реформу.

Тимчасовий захід

У реформі, що відбулася, громадськість і професійних учасників ринку насторожує насамперед відмова від паперового свідоцтва про право власності на нерухомість.І хоча власники нерухомості говорять, що побоюються шахраїв, перш за все вони просто відчувають дискомфорт від незвичної системи. «У нашій країні документ з печаткою, номерним знаком і голограмою є хоч якоюсь гарантією того, що ти можеш захистити своє право власності», – пояснює ставлення споживачів до системи експерт проекту Easy Business, член ради Ukrainian Building Community (UBC) Сергій Петров .

Щоб пом’якшити шок і зробити перехід на новий формат більш плавним, учасники ринку пропонують на рівні хоча б Мін’юсту закріпити перехідні правила. Наприклад, старший партнер АК «Кравець і партнери» Ростислав Кравець вважає, що на якийсь час можна було б забезпечити паралельне застосування електронного реєстру і видачу традиційних паперових свідоцтв.Це, на думку юриста, дало б змогу поступово привчити українців до нововведення. Завіряти документи, каже Кравець, могли б і органи Держреєстру на місцях, і нотаріуси. Щоб оперативно забезпечити такий формат роботи, Мін’юсту достатньо видати відповідний наказ.

Правильною дорогою?

Незважаючи на побоювання, висловлювані багатьма забудовниками і юристами галузі нерухомості, учасники ринку визнають, що в деяких моментах нова система має переваги.«На сьогодні це дійсно європейська практика, щось просунуте, просто, напевно, нам ще потрібен час, щоб усвідомити переваги такої реформи. Практика розставить все по своїх місцях, – вважає Сергій Петров.На його думку, система рухається в правильному напрямку, просто потрібно перебудувати роботу з цими документами, відповідним чином оцінювати з’явилися ризики і використовувати нові можливості.

При цьому, підкреслюють учасники ринку, вкрай важлива підтримка Мін’юсту в реалізації реформи.«Важливо, щоб було єдине і зрозуміле тлумачення закону, оскільки в моїй практиці траплялося не раз, що будівельники тлумачили закон по-своєму, а держорган – за своїм», – розповідає Сергій Петров про ситуацію, знайомої кожному забудовнику або іншому власникунерухомості.

Щоб такого не сталося, регулятору необхідно розробити зрозумілі інструкції та накази, які деталізують роботу закону.Адвокат Віктор Кобилянський пояснює, що такий механізм роботи кожного галузевого закону – так було, наприклад, у випадку з законом «Про державний земельний кадастр» 2011 року, який прямо містить норму про те, що порядок ведення кадастру регулюється спеціальнимпідзаконним актом. У цьому конкретному випадку – Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабміну.

Мін’юст у дії

У Мін’юсті повідомляють, що вже зайнялися цією роботою.«Для створення механізму практичного застосування змін та деталізації нової процедури проведення держреєстрації прав і надання інформації про зареєстровані права та обтяження, 25 грудня 2015 року було прийнято постанову про реєстрацію речових прав нанерухоме майно та їх обтяжень », – повідомили в департаменті цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Мін’юсту. Йдеться про однойменний Постанові Кабміну №1127.

Цю роботу, пояснюють в Мін’юсті, вони проводять, зокрема, для забезпечення виконання іншої постанови Кабміну – про підвищення України в рейтингу Doing Business.Один з пунктів викладеного в постанові плану дій ставить перед Мін’юстом завдання скоротити час і витрати на держреєстрацію прав на нерухоме майно.Досягти цього передбачається шляхом реалізації нового закону про реєстрацію і деяких інших пов’язаних законодавчих актів.

При цьому в Мін’юсті підкреслюють, що в зазначеному завданні мова йде не про необхідність внесення змін до нещодавно прийняту нову редакцію закону, а про механізм реалізації нововведень, передбачених положеннями цього закону.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно