Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як СК GEOS змінила погляд на свій проект: ЖК Melody Park

 

За якими критеріями ви раніше вибирали житло? Особливо якщо вибір стояв між передмістям і мегаполісом? І за якими критеріями будете вибирати житло тепер?
Світ змінився і пріоритети теж. У минулому мрія сімейної ідилії в передмісті тепер актуальна для абсолютно різних людей.

СК GEOS на фінальній стадії будівництва ЖК Melody Park в найближчому передмісті Києва. І сьогодні ми особисто побачили наш проект з нового боку.Ділимося з вами.

Спочатку житловий комплекс комфорт класу для сімейної гармонії Melody Park був задуманий як максимально доступне житло. Головна фішка проекту – еко-зона в 5 хвилинах від столиці і функціональні планування.

Еко-зона існує?Так, її утворює густа лісосмуга, яка фільтрує вихлопні гази (і не тільки) з боку Бориспільського шосе. Поруч немає виробництв. Інфраструктура складається з маркетів, школи, пошти, поліклініки – нічого зайвого для атмосфери і вашого здоров’я.Тільки комфорт, велика кількість зелених зон, сусідство з приватним сектором. Тиха гавань, де ростити дітей – не так затратно для нервової системи через відсутність мільйона міських спокус і злочинності.

Що змінилося в нашому погляді на ЖК Melody Park?Чим став для нас, забудовника, цей проект?

Локація житлового комплексу – с. Проліски. Це компактний населений пункт, в декількох хвилинах від ст. м. Бориспільська.

Незавантажене людьми, новобудовами і дачами село оточене сосновим бором і березової гаєм.І саме зараз красива картинка знайшла життєво важливі функції.

Чи варто говорити, що під час пандемії мінімум людей / сусідів – це гарантії, в яких зараз потребують все? Що чистий в порівнянні зі столицею повітря – це імунітет і здоров’я легенів.Що це місце, де не так небезпечно вийти на вулицю, і просто прогулятися. А головне – це будинок, де відчуваєш себе в безпеці.

Унікальне явище – переоцінка цінностей.ЖК Melody Park завжди займав в серці нашої компанії особливе місце, оскільки це єдиний проект поза містом.

Але сьогодні ми побачили в ньому не більше, не менше – захист.

Джерело: geos.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно