Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як в Києві вибирають квартири

16047.jpg
 

Менше 5% киян готові і володіють необхідними ресурсами для покупки квартир на первинному ринку столиці протягом року. Про це свідчать дані дослідження. проведеного “Євро-Рейтинг” спільно з Rate1.

У той же час, кожен шостий з опитаних вказав можливість покупки квартири протягом декількох років, що говорить про прихований потенціал ринку.

Портрет потенційного покупця наступний: одружений чоловік, віком 25-35 років, з одним неповнолітньою дитиною.Його індивідуальний дохід вище середнього, а він сам, як правило, займає керівну посаду або має власний бізнес.Наібольшій інтерес представляють квартири площею 50 – 60 кв. м і 61- 90 кв. м.

Ключовим фактором для покупців залишається ціна нерухомості.Саме на ній акцентували увагу і потенційні клієнти і ріелтори, думка яких також вивчалося під час опитування.

Покупці також говорили про вплив знижок, розстрочок і інших програм, що знижують вартість квадратного метра.Крім цього, важливими були названі: місце розташування об’єкта, розвинена інфраструктура, якість житла, облаштування квартири. Надійність забудовника була поставлена ​​тільки на п’яту позицію, в той час, як ріелтори помістили її на третє місце, після ціни та місця розташування.

Що стосується вимог до житла, то найбільший інтерес представляють квартири площею 50 – 60 кв. м і 61 – 90 кв. м. Про це заявило понад 70% опитаних, які увійшли до групи платоспроможного попиту (мають намір купити і мають у своєму розпорядженні ресурсами для покупки).

В опитуваннях про кількість кімнат в житло 50% віддало перевагу двокімнатної, більше 20% – однокімнатній квартирі. У той же час ріелтори відзначають, що найбільшим попитом на ринку користуються однокімнатні квартири (близько 50%), площею до 40 кв. м.

Аналітики зробили висновок, що покупці зацікавлені в двокімнатних квартирах невеликої площі. Дві наступні позиції ділять між собою однокімнатні квартири (площа 25 – 35 кв. М) і трикімнатні (61 – 85 кв. М).

У той же час, майже половина потенційних покупців, які збираються купити квартиру в Києві в найближчі кілька років, розраховують на покупку однокімнатного житла.

Уподобання щодо місця розташування квартири залишаються стандартними: квартира повинна бути поблизу станції метро, ​​зупинок громадського транспорту, центрів рекреації, культури і відпочинку, в видаленні від несприятливих місць і джерел забруднення і галасливих вулиць.

Схожі думки і у експертів: вони наголосили на важливості розташування поблизу метро, ​​зручної транспортної розв’язки і / або, в разі відсутності метро – під’їзду до найближчої станції.

Джерело: kiev.segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно