Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як вибрати житло в Києві?

 

Одним з головних критеріїв вибору квартири є її планування. У новобудовах різних типів зустрічається різний набір планувань квартир.
Проте, існує всього декілька основних видів планувальних рішень. У статті ми розглянемо основні переваги та недоліки планувань квартир, найбільш поширених в Дарницькому районі Києва.

студія

Квартири-студії відносять до категорії бюджетного житла. Адже їх площа менше, ніж однокімнатної квартири. При проектуванні студії ізолюється тільки санвузол. Коридор переходить в єдину в квартирі кімнату, а кухня не відділяється стіною.

Перевага такого планування – велика і добре освітлене житловий простір. Такі квартири оцінять люди з творчим потенціалом. При облаштуванні житла вони зможуть втілити в життя свої ідеї і переваги.За рахунок зонування простору вдається більш функціонально використовувати площу квартири. Підібрати студію на свій смак можна в ЖК «Новий Автограф» в Києві.

До недоліків такого планування можна віднести:

– якщо в квартирі проживає двоє і більше людей, то у них не буде особистого простору;

– недостатньо місця, щоб зберігати речі;

– звуки і запахи поширюються по всій квартирі.

Студія не зовсім підходить для молодої сім’ї, яка планує завести дітей.

часткова студія

Таке планування можлива, якщо в квартирі є дві кімнати або більше. Об’єднується простір тільки вітальні і кухні, а всі інші кімнати ізольовані.Часткові студії не часто плануються забудовниками, але в ЖК «Новий Автограф» вам підуть назустріч і знесуть стіну між вітальнею і кухнею. За винятком тих квартир, в яких така стіна виявиться несучої.

В результаті такого планування виходить велика, наповнена світлом вітальня. Крім того, людина, що займається приготуванням їжі, не буде кинутий один на кухні. Він зможе спілкуватися з іншими членами сім’ї, відпочиваючими в вітальні.Якщо кімнат недостатньо для всіх проживаючих у квартирі, то грамотне зонування вітальні дозволить виділити комусь особистий простір.

Всі кімнати ізольовані

При такому плануванні квартири всі кімнати ізольовані не тільки один від одного, а й від коридору.Великий вибір квартир з такою плануванням пропонує ЖК «Новий Автограф» в Києві – https://new-avtograf.com.ua/.

Таке планування вважається класичним. У нього немає істотних мінусів.Воно зручно як для проживання сім’ї з дітьми, так і з родичами – батьками, бабусями, дідусями і т.д.

вільне планування

Все більше забудовників пропонують квартири, в яких всі внутрішні стіни збудовані в висоту лише на одну цеглину.Власники квартири мають можливість втілити на придбаних квадратних метрах всі свої ідеї. Але слід пам’ятати, що на кресленнях БТІ намальовані повноцінні внутрішні стіни. На переміщення їх в інше місце необхідно оформити дозвіл.Даючи волю фантазії, пам’ятайте, що не можна переносити санвузол.

Знаючи основні види планувань квартир в забудовах Дарницького району столиці, вам буде простіше визначитися, яка саме найкраще підходить вам.У ЖК «Новий Автограф» ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант житла.

Джерело: new-avtograf.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно