Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як вигідно купити квартиру в Ірпені?

 

Придбання нерухомості – найважливіша покупка в житті кожної людини. І найкраще доглядати квартири в новобудовах, які зведені за сучасними нормами і повністю відповідають вимогам мешканців.
Будівельна компанія Синергія представляє житлові комплекси, які є найбільш впізнаваними і популярними в Ірпені. Ми намагаємося вдосконалювати і змінювати передмістя столиці в кращу сторону.Таким чином, Ірпінь стає сучасним розвиненим центром з відмінною інфраструктурою, транспортною розв’язкою.

Більш того, будівельна компанія пропонує комфортні умови покупки.Клієнти можуть купити квартиру в Ірпені:

– зі 100% передоплатою;

– в розстрочку;

– в кредит.

Для оформлення договору необхідно мінімум документів: копія паспорта та ідентифікаційного номера.У деяких випадках може знадобитися згода чоловіка або дружини завірена нотаріально.

Крім цього, рекомендується звертатися увага на регулярні акції.Будівельна компанія Синергія пропонує найрізноманітніші пропозиції, в тому числі вигідні умови розстрочки, безкоштовну реєстрацію майнових прав.

Особливості ЖК Синергія 3

Для клієнтів доступна нерухомість в житлових комплексах:

– Green Side;

– City Park;

– Синергія 3;

– Синергія 2.

На особливу увагу заслуговує комплекс Синергія 3.Це ЖК, який має всі переваги як міського, так і заміського житла. Воно відповідає всім вимогам класу комфорт.До його основних переваг варто віднести:

– висока якість будівництва;

– власна інфраструктура;

– облаштована прибудинкова територія;

– розташування в зеленій зоні.

Це досконале житло, яке порадує не тільки своїми плануваннями, але і облаштуванням прибудинкової території. Поруч розташований дитячий садок «Колібрі».Завдяки цьому батьки можуть не хвилюватися про проведення денного дозвілля своїх малюків, поки дорослі на роботі. Вечірньої пори відмінним місцем для проведення часу стануть зелені сквери, майданчики для дітей, численні місця для відпочинку.

Крім цього, жителі комплексу Синергія 3 можуть не турбуватися про подальше обслуговування будинків. Адже прямо в одному з під’їздів розташований офіс обслуговуючої компанії.Завдяки цьому мешканці зможуть в будь-який момент поспілкуватися з представниками сервісної служби, уточнити необхідну інформацію або залишити заявку для вирішення проблемної ситуації.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно