Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як вигляд офіси Google? 12 дизайнерських шедеврів

9244.jpg
 

Мобільні технології та плаваючий графік робочого часу диктують нові підходи, так як традиційні ідеї вже не працюють, а компанія Google розуміє це як ніхто інший. Їх ідеї по організації офісного простору далеко пішли від простих пропозицій щодо ергономіки.

1. Особистісно орієнтовані підходи. Офіс в Пенсільванії

Компанія Google не копіює принцип організації свого каліфорнійського офісу в інших містах. Вони адаптують місцеві матеріали, стилі і елементи ідентифікації в кожному новому місці.

Наприклад, Пітсбургський офіс компанії в Пенсільванії відрізняє те, що дизайнери використовують в декорі великі фотошпалери в дусі Сталевого Міста із зображенням масивними залізними конструкції моста.

2.  Офіс в Лондоні

Свіже повітря є сильним стимулятором розумової діяльності і підіймає бойовий дух працівників. Компанія не хотіла обмежуватися просто столами для пікніка поруч з парковкою, як роблять багато фірм.

Дизайнери створили секретний сад з відокремленими і громадськими зонами відпочинку на даху своєї штаб-квартири в Лондоні.

3.Зал для переговорів – палата №6. Офіс в Лондоні

Тим, хто намагається уникати конфліктів на роботі, сподобається ідея зустрічатися з колегами в спеціально обладнаній кімнаті з м’якими стінами, як та, що в штаб-квартирі компанії Google в Лондоні.Загальна площа офісу становить близько 50 000 м2.

4. Пам’ятай своє коріння. Офіс в Амстердамі

Розташувати офіс компанії Google в гаражі прийшла в голову дизайнерам компанії D / DOCK в Амстердамі.У цьому ж гаражному стилі розроблені і інші приміщення, включаючи конференц-зал.

5. Куточок для читання. Штаб-квартира

У штаб-квартирі компанії Google кожна кімната або зал мають несподівані і смішні назви.Те саме можна сказати і до назви міні-бібліотеки, яку назвали LaLa Library.

Вона була створена для того, щоб працівники офісу займалися самоосвітою, зручно розмістившись на дивані з хорошою книгою в руках.За цей симпатичний куточок компанія вдячна дизайнерам з компанії PENSON.

6.Магія залу для засідань . Офіс в Мадриді

У мадридському офісі компанії Google дизайнери з Jump Studios створили великий конференц-зал, який обладнаний за останнім словом техніки, а на стінах декорації у вигляді двійкового коду, при розшифровці можна прочитатислово «Мадрид».

7. Підвішений гамак . Офіс в Піттсбурзі

Деяким працівникам важко придумувати щось творче в традиційних шкіряних кріслах.У Пітсбурзькому офісі компанії Google дизайнери з фірми Strada спорудили гамак, який надав нового значення “Google Hangout”.

8. Офіс в Тель-Авіві
Щоб працівники могли максимально віддаватися роботі і бути продуктивними, їм необхідно кудись дівати свою фізичну енергію.

Так як медичні послуги сьогодні коштують дуже дорого, то ця ідея вигідна і з економічних міркувань.Компанія Google в своєму офісі в Тель-Авіві обладнала зони для тренувань, ергономічні робочі місця і навіть в залі для засідань є можливість пограти в м’яч.

У тренажерному залі можна позайматися на біговій доріжці, скористатися вело- і еліптичними тренажерами.

9.Посміхніться на роботі. Офіс в Амстердамі

Деяким доводиться просто прикривати двері традиційних нудних офісів, якщо необхідно усамітнитися.

Ця телефонна будка або куточок для читання створений дизайнерами в амстердамському офісі компанії Google у вигляді мобільного будиночка, що набагато приємніше, так як виглядає естетично і забавно, чого компанія ніколи не боялася в області дизайнерських ідей.

10.Трохи більше, ніж просто бачок з питною водою . Офіс в Токіо

Компанія Google відома тим, що створює для своїх працівників спеціально обладнані зони для перекусу.

Крім міні-кухонь, в офісах є кімнати відпочинку, де можна усамітнитися і поговорити тет-а-тет за чашкою кави. Це симпатичне місце, на яке багато подивляться з заздрістю, створено в штаб-квартирі YouTube в Токіо.

11. За здравіє! Офіс в Дубліні

Цей бар знаходиться в одному з офісів компанії Google, в даному випадку в Дубліні. Над дизайном штаб-квартири, площа якої 153 000 квадратних метра, працювали дизайнери компанії Camenzind Evolution, які хотіли передати енергетику міста.

12.Відпочиньте! Офіс в Цюріху

Для більшості робота і відпочинок – це протилежні поняття, але в офісі Google в Цюріху кімнати для релаксації з масажними кріслами і розслаблюючими ваннами з піною дозволяють і на роботі відчувати себе як на відпочинку.

Джерело: interesno.cc

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно