Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як виглядає всередині наймодніший будинок в Нью-Йорку

18147.jpg
 

Наймодніший кондоминимум в Нью-Йорку створило архітектурне бюро Захи Хадід. Він називається 520 West 28th Street і в ньому всього 39 квартир, цінник яких починається з $ 5 млн. За 150 квадратів і закінчується в районі $ 50 млн за 500-метровий пентхаус.
Основною ідеєю в архітектурі будівлі є залізничні колії, точніше їх вигини. Обидва корпуси будинку зміщені відносно один одного на кілька метрів по вертикалі, що зробило лінії комплексу більш плавними і м’якими.А незвичайне скління з вигнутого скла і темні відтінки фасадів надають йому футуристичний вигляд, яким так славляться всі будівлі Захі Хадід.

Усередині застосовані не менше незвичайні дизайнерські рішення: наприклад, всі меблі в будинку є вбудованої і спочатку розроблялася архітекторами разом з самим будинком.Природно, це відбилося на ціні – наприклад, тільки білий кухонний острів в одній з квартир коштує $ 250 тисяч!

З вікон будинку відкриваються чудові види на парк Хай-Лайн, уздовж якого він розташований.У будівлі також є басейн з морською водою, SPA-центр, тренажерний зал, невеликий приватний 3D-кінотеатр.

Задоволення володіти тут квартирою не закінчується на її покупку – квартплата становитиме близько $ 8 тисяч на місяць, а знімання самої невеликої квартири обійдеться в $ 20 тисяч.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно