Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як врятувати будівництво?

4178.jpg
 

Як відзначають експерти Будівельної палати України, сьогодні вітчизняна будівельна галузь перебуває в глибокій стагнації, передає прес-служба СПУ.

На їхню думку, на роботі будівельних підприємств негативно позначилося заморожування багатьох державних програм і, в першу чергу, програми спорудження доступного житла.

Крім того, девальвація національної валюти призвела до зростання цін на будматеріали.Сьогодні інвестори, що мають накопичення в гривні, не вирішуються їх вкладати в об’єкти, що знаходяться на стадії будівництва. Більше того, низка забудовників заявили про припинення будівельних робіт.У таких умовах важливим фактором повинна стати перебудова будівельної галузі та її децентралізація.

Паралельно в СПУ пропонують реально розвивати програму будівництва доступного житла та активно залучати до цього процесу місцеві органи влади разом з забудовниками.Ефективним механізмом у даному контексті може стати надання будівельним організаціям земельних наділів без проведення аукціонів.Причому забудовників доцільно звільняти від пайової участі і надавати їм оптимальні можливості підключення до інженерних мереж.

Джерело: o-k.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно